Search
Close this search box.

Zaprojektuj T-Shirt lub Bluzę TUTAJ

Image hover effect image

Audio Księga Gości

Kliknij po więcej informacji

Image hover effect image

Fotobudka"Pstyk, wklej, podpisz"​

Kliknij po więcej informacji

Image hover effect image

Fotobudka 360°

Kliknij po więcej informacji

Image hover effect image

Wynajem limuzyn

Kliknij po więcej informacji

Audio Księga Gości

Nowość na rynku w branży ślubnej. Alternatywa do tradycyjnej Księgi Gości lub dodatek. Goście nagrywają życzenia a Wy otrzymujecie je na pendrive i możecie wracać do tej chwili kiedy chcecie.
Po podniesieniu słuchawki wasi goście usłyszą powitalny komunikat, który sami nagracie coś w stylu:

“Hej tu Monika i Paweł, fajnie że jesteście tutaj z nami”, “Cześć, nie możemy teraz odebrać, miło nam będzie gdy zostawisz wiadomość dla nas”.

Wspaniała atrakcja, która pozwoli zachować jak najwięcej wspomnień z tego pięknego dnia. Aby zachować jak najwięcej wspomnień do telefonu życzeń dodajemy instaxa. Wasi goście będą mieli możliwość nie tylko nagrać dla Was życzenia ale również wkleić do Księgi Gości zdjęcie.

Fotobudka
"Pstyk, wklej, podpisz"

Nie ma nic piękniejszego niż powrócić do wspomnień, a fotobudki na imprezach to świetny sposób na uatrakcyjnienie uroczystości i zapewnienie gościom niezapomnianych wspomnień. Jest też to również świetny sposób by przełamać pierwsze lody, gdyż nic tak nie integruje i nie wprowadza pozytywnej atmosfery, niż sesja zdjęciowa!

Zamówienie fotobudki to inwestycja, która z pewnością przyniesie wiele korzyści i sprawi, że Twoja impreza będzie jeszcze bardziej wyjątkowa i niezapomniana. Goście mogą się bawić, śmiać się i tworzyć niezapomniane zdjęcia, które będą miłą pamiątką. To świetna zabawa dla osób w każdym wieku!

Fotobudka 360°

Lubimy kiedy wspomnienia zapadają nam w pamięci na długo, dlaczego by sobie tego nie ułatwić? To nowoczesne urządzenie, które pozwala na wykonanie niezapomnianych zdjęć i filmów z każdej perspektywy. Fotobudka jest wyposażona w kilka kamer, dzięki czemu mamy możliwość zrobienia zdjęć z każdej strony(360°), a otrzymane fotografie i filmy będą wyjątkowe i niepowtarzalne.

Wynajem fotobudki 360 to doskonały sposób na uczczenie specjalnej okazji i stworzenie niezapomnianych wspomnień, doskonale sprawdzi się na weselach, urodzinach, imprezach firmowych i innych specjalnych okazjach!

Wynajem limuzyn

Spraw by specjalna okazja stała się jeszcze bardziej wyjątkowa! Wynajem limuzyn na imprezy okolicznościowe – eleganckie i stylowe pojazdy, idealny wybór na Twoją noc!

Jeśli szukasz sposobu na niezapomniane przeżycia, wynajem limuzyny jest doskonałym wyborem. Nasze limuzyny to nie tylko sposób na nietypową podróż, ale również na niezapomniane wspomnienia. Wynajmując limuzynę, masz możliwość podróżowania w luksusowym i wygodnym stylu, a jednocześnie cieszyć się niezwykłą atmosferą.

Doskonale sprawdzi się nie tylko na wesela, ale także w przypadku innych okazji takich jak wieczory panieńskie czy kawalerskie czy coraz częściej studniówki. Z naszymi limuzynami możesz mieć pewność, że każda podróż będzie wyjątkowa i niezapomniana!