Close

Search

Zrób zakupy w sklepie internetowym CLEVER-FOXES, a zamówienie zostanie dostarczone bezpośrednio na podany adres.

Uwaga: dostawa ze sklepu internetowego CLEVER-FOXES możliwa jest wyłącznie na terenie Polski i Niemiec. Towar jest wysyłany z terenu Niemiec.

Składając zamówienie w tym sklepie internetowym jako obywatel spoza obszaru UE, przy podawaniu danych osobowych za każdym razem należy podać zarówno polski lub niemiecki adres dostawy, jak polski i niemiecki adres do faktury.

Koszty wysyłki

Tytułem kosztów wysyłki pobieramy opłatę za dostarczenie zamówienia w wysokości:

 • 25,00 PLN przy płatności przelewem bankowym, kartą kredytową, w systemie PayPal, Przelew24, BLIK niezależnie od sposobu dostawy (przy zamówieniach powyżej 300PLN dostawa jest za darmo),
 • 0,00 PLN przy odbiorze osobistym pod adresem Firmy CLEVER-FOXES

Czas dostawy

Aktualny czas dostawy patrz tabela powyżej.

 • Standardowy czas dostawy (dostawa DHL) wynosi od 3 do 14 dni.
 • Standardowy czas dostawy Deutsche Post wynosi od 5 do 14 dni roboczych od momentu potwierdzenia otrzymania zamówienia i płatności.

Sposoby wysyłki

Na terenie Polski i Niemiec zapewniamy następujące formy wysyłki:.

 • Kurier DHL – jeden z głównych dostawców usług transportowych w Polsce i Niemczech skoncentrowany na zapewnianiu najwyższej jakości usług.
 • InPost – niezależny operator logistyczny oferujący dostawę do ponad 1900 Paczkomatów w Polsce
 • Poczta Polska – spółka skarbu państwa, zajmująca się świadczeniem usług pocztowych, obejmuje ponad 7500 placówek, filii i agencji pocztowych.
 • Deutsche Post

 

Adres dostawy a adres na rachunku

 • Podczas składania zamówienia możesz podać inny adres dostawy niż adres na rachunku.
 • Adres dostawy potrzebny jest w celu realizacji wysyłki.
 • Składając zamówienie w tym sklepie internetowym jako obywatel spoza obszaru UE, przy podawaniu danych osobowych za każdym razem należy podać zarówno polski adres dostawy, jak i polski adres do faktury.

Prosimy również zwrócić uwagę na następujące zalecenia dotyczące bezpieczeństwa:

Kontakt ze sklepem internetowym Clever-Foxes
Telefon: 015215822462
Adres e-mail: foxesclever@gmail.com

Najważniejsze wiadomości e-mail, które są wysyłane do Ciebie w trakcie realizacji zamówienia, zostały krótko opisane poniżej:

Potwierdzenie otrzymania zamówienia

Wiadomość e-mail „Potwierdzenie otrzymania zamówienia” jest wysyłana bezpośrednio po dokonaniu zakupu. Umowa kupna staje się wiążąca z chwilą przyjęcia zamówienia, o czym informujemy w osobnej wiadomości e-mail.

Potwierdzenie wysyłki

Wiadomość e-mail „Potwierdzenie wysyłki” otrzymasz, gdy paczka zostanie przekazana wybranej firmie kurierskiej.

Paczkę można odebrać w ciągu 7 dni od momentu otrzymania wiadomości.

Otrzymanie płatności

Po otrzymaniu płatności prześlemy potwierdzenie w wiadomości e-mail. Wiadomość ta zostanie wysłana niezależnie od wybranej metody płatności.

Potwierdzenie zwrotu

Jak tylko twój zwrot dotrze pod nasz adres, dostaniesz od nas informację, drogą elektroniczną, potwierdzająca przyjęcie towaru.

  • Sklep internetowy Clever-Foxes – oprócz ewentualnych pytań dotyczących bieżących zamówień internetowych – w żadnym przypadku i nigdy bez podania Twojego numeru zamówienia, zarówno telefonicznie, jak i pocztą elektroniczną, nie prosi o podanie danych osobowych.
  • W razie otrzymania wiadomości e-mail ze sklepu internetowego Clever-Foxes, co do której autentyczności masz wątpliwości, należy bez wahania skontaktować się z naszym Działem Obsługi Klienta, który niezwłocznie sprawdzi, czy otrzymana wiadomosć e-mail rzeczywiście została wysłana przez Clever-Foxes

 

Back to Top
»
Product has been added to your cart
015215822462